Ons team


Marcel Lamain

algemeen directeur


m.lamain@goc.nl

0318 – 53 91 51
06 – 49 95 85 09

Aad Vollebregt

directeur bedrijfsvoering

a.vollebregt@goc.nl
0318 – 53 91 04
06 – 25 01 37 96

Hans Saedt

accountmanager


h.saedt@goc.nl

0318 – 53 91 81
06 – 58 81 60 17

Henri van de Craats

verkoop binnendienst

h.craats@goc.nl
0318 – 53 91 19

Cor Henzen

trainer | ontwikkelaar

c.henzen@goc.nl
0318 – 53 91 26

Hans de Zeeuw

trainer

h.zeeuw@goc.nl
0318 – 53 91 43
06 – 22 39 80 97

Rob Massar

trainer | assessor

r.massar@goc.nl
0318 – 53 91 21
06 – 10 57 09 05

Sander Blom

trainer | ontwikkelaar

s.blom@goc.nl
0318 – 53 91 14
06 – 24 15 93 18

Mirjam de Weerd

servicedesk GOC | C3werkt

m.weerd@goc.nl
0318 – 53 91 91

Astrid de Rover

hr-adviseur | recruiter

a.rover@goc.nl
0318 – 53 91 06
06 – 21 51 32 13

Annet Leeflang

onderwijskundig adviseur

a.leeflang@goc.nl
0318 – 53 91 71
06 – 23 20 24 02

Tobi Boas

onderwijskundig adviseur

t.boas@goc.nl
0318 – 53 91 52
06 – 33 02 20 56

Marion Kuin

opleidingskundige

m.kuin@goc.nl
0318 – 53 91 50

Monique van Delden

opleidingskundige

Els Frankenmolen

marketing & communicatie

e.frankenmolen@goc.nl
0318 – 53 91 60

Jos Teunen

senior onderzoeker


j.teunen@goc.nl

0318 – 53 91 58
06 – 44 22 44 76

Arnold de Groot

coördinator facilitaire dienst

supportdesk@goc.nl
0318 – 53 91 05
06 – 50 96 20 07

Jolanda Backelandt

coördinator financiële administratie


j.backelandt@goc.nl

0318 – 53 91 37